Хто казав, що iPhone 13 нудний? Apple щойно забрала три чверті загального прибутку на ринку смартфонів Європи

6 листопада 2021, 12:25
Продажі iPhone 13 у Європі б’ють рекорди (Фото:mmaroznaya/Depositphotos)

Продажі iPhone 13 у Європі б’ють рекорди (Фото:mmaroznaya/Depositphotos)

Apple готується поставити новий рекорд продажу айфонів за всю історію і, як і раніше, забирає левову частку прибутку на ринку. Samsung залишається лідером за кількістю смартфонів, але втрачає частку ринку.

За даними аналітичної компанії Counterpoint Research, якщо Apple зможе впоратися з постачанням чипів та виробництвом потрібної кількості смартфонів лінійки iPhone 13, то поточний квартал може стати для компанії рекордним.

Відео дня

Йдеться про продаж на європейському ринку, який, як зазначають аналітики, повертається до норми після пандемії.

У звіті наводяться дані, згідно з якими Apple у третьому кварталі 2021 року в Європі отримала 75% загального доходу на ринку смартфонів, залишивши іншим виробникам лише чверть обсягу ринку в грошовому вираженні.

Apple придбала 22,1% ринку смартфонів у Європі (у той же період 2020 року цей показник становив 17,6%).

Четвертий квартал обіцяє бути ще більш виграшним для Apple.

Незважаючи на те, що смартфони iPhone 13 надійшли у продаж лише наприкінці вересня, вже очевидно, що вони продаються навіть краще, ніж успішна торішня серія iPhone 12, зазначають експерти Counterpoint Research.

За їхніми словами, якщо Apple зможе зробити достатню кількість айфонів і не постраждає від глобальної нестачі чипів, то четвертий квартал 2021 року в Європі може виявитися для компанії рекордним з продажу.

На тлі успіхів Apple досягнення головного конкурента Samsung здаються незначними, зазначають експерти Counterpoint Research. Південнокорейська компанія залишається № 1 у Європі за кількістю проданих смартфонів з часткою ринку 30,4%, проте роком раніше у третьому кварталі частка Samsung була відчутно більшою — 35,8%.

Автори звіту констатують, що якби не успіх складаного смартфона Galaxy Z Flip у країнах Західної Європи, цифри були б відчутно нижчими.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X