Ще один із роду iPhone. Що показала Apple на цьогорічній презентації новинок — огляд НВ

18 вересня 2021, 09:36
НВ Преміум

Культова технологічна компанія Apple представила нову лінійку свого головного яблука — iPhone 13, що мало відрізняється від попередника зовні, втім має купу особливостей. Відкритим залишається питання, чи будуть новий iPhone купувати так само добре, як його брата під номером 12.

Давно минули часи, коли фанати шикувалися в черги перед магазинами Apple по всьому світу, щоб купити новий iPhone, каже Джон Девідсон, оглядач австралійської газети Financial Review. Так само як і часи, коли голова Apple Тім Кук представляв новинки перед величезною і захопленою аудиторією. Адже в останні роки Кук віщає на камеру, перебуваючи в порожній залі.

Відео дня

Саме так було і 14 вересня, коли голова Apple презентував одразу чотири нові моделі iPhone, — усі вони отримали номер 13. Традиційно це стало помітною подією у світі технологій, а також прибічників продукції знаменитої американської компанії і, звісно, приводом для обговорення у цих колах.

Аудіоверсія колонки:

Найпомітніші оновлення смартфонів нової лінійки iPhone 13 є важливими і потрібними, вважають оглядачі, втім здебільшого лише повторюють функції, які вже давно є в Android-смартфонах. Хоч Apple і далі наголошує на тому, що вміє втілювати ці функції в життя нехай не першою на ринку, проте краще за інших. Про це вголос і зі сцени говорив ще легендарний голова Apple Стів Джобс.

Показати ще новини
Радіо НВ
X