До кінця року. Adobe назвала дату смерті Flash Player

17 червня 2020, 17:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Adobe повідомила, що технологія Flash доживе рівно до кінця року — підтримка повністю припиниться 31 грудня.

До цього моменту компанія продовжить випускати регулярні виправлення безпеки для Flash Player, підтримувати його сумісність з ОС і браузерами.

Adobe оголосила про рішення відмовитися від підтримки Flash в ще 2017 році. За цей час перехід до мобільного контенту та розвиток стандартів, таких як HTML5, зробили Flash відносно рідкісним онлайн, але Adobe все ще випускає виправлення безпеки.

Відео дня

Це припиниться в кінці 2020 року, і користувачі більше не зможуть завантажувати Flash Player з сайту Adobe. Якщо у вашій системі, як і раніше встановлений Flash, Adobe буде активно рекомендувати вам видалити його в кінці цього року.

Adobe заблокує весь контент в Flash Player після 31 грудня. На щастя, ця зміна має залишитися непоміченою багатьма користувачами Інтернету. Альтернативою застарілому стандарту вже стали HTML5, WebGL і WebAssembly.

Google перестала індексувати Flash-контент ще в 2019 році через перехід на HTML5. Технологію Adobe не підтримують також браузери Chrome і Microsoft Edge.

Додамо, раніше розробники з Adobe і Каліфорнійського університету в Берклі створили систему, яка за допомогою штучного інтелекту визначає відфотошоплені фотографії.

В епоху постправди і deepfake-технологій, будь-які дані в мережі можуть виявитися підробленими або видозміненими. Щоб якось відрізняти підробку від оригіналу, компанія Adobe спільно з представниками Каліфорнійського університету в Берклі створила спеціальну нейронну мережу.

Система може не тільки визначити, яка фотографія була оброблена в фотошопі, але і порадити, як прибрати ці зміни. Штучний інтелект навчали за допомогою тисяч випадкових картинок з інтернету, і, в підсумку, технологія визначає відредаговані фотографії з точністю до 93%.

Примітно, що компанія Adobe, як творець одного з найпопулярніших фоторедакторів Photoshop, планує боротися з поширенням фейкового медіаконтенту в мережі, і їх розробка може допомогти іншим компаніям в цьому.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X