Це фотошоп! Adobe випустила додаток камери для смартфонів
Додаток Adobe Photoshop Camera від творців популярного графічного редактора тепер доступний для пристроїв на iOS і Android.
Новий додаток поєднує в собі зйомку і швидку обробку мобільних фотографій, відзначили розробники.
Adobe Photoshop Camera використовує алгоритми штучного інтелекту Sensei для розпізнавання об'єктів на фотографіях, а потім автоматично відображує контекстуальні фільтри. Крім того, він може використовуватися не тільки для постобробки зображень, але і в режимі реального часу безпосередньо в видошукачі.
Додаток, за словами розробників, призначений для спрощення редагування фотографій, що робить участь користувача в процесі мінімальним. З коробки є більше 80 фільтрів для власників пристроїв на Android і iOS, таких як Портрет, Студійне світло, Поп-арт, Їжа, Прикраси, Natural Sky і багато інших.
Також доступна можливість ручної обробки — користувачі можуть незалежно налаштовувати такі деталі, як тіні, відблиски і експозиція. Крім того, у вбудовану колекцію спецефектів входять роботи різних художників, і при бажанні ви можете створювати свої власні пресети.
Також ще однією особливістю програми є функція видалення і заміни фону навколо виділеного об'єкта на картинці.
Фінальна стабільна версія Adobe Photoshop Camera вже доступна для безкоштовного завантаження в Google Play і App Store. Пристрій повинен працювати під управлінням Android 9 Pie і вище або iOS 12 і вище. У той же час, додаток несумісний з деякими пристроями на Android 9 і 10.
Додамо, розробники з Adobe і Каліфорнійського університету в Берклі створили систему, яка за допомогою штучного інтелекту визначає відфотошоплені фотографії.
В епоху постправди і deepfake-технологій, будь-які дані в мережі можуть виявитися підробленими або видозміненими. Щоб якось відрізняти підробку від оригіналу, компанія Adobe спільно з представниками Каліфорнійського університету в Берклі створила спеціальну нейронну мережу.
Система може не тільки визначити, яка фотографія була оброблена в фотошопі, але і порадити, як прибрати ці зміни. Штучний інтелект навчали за допомогою тисяч випадкових картинок з інтернету, і, в підсумку, технологія визначає відредаговані фотографії з точністю до 93%.
Примітно, що компанія Adobe, як творець одного з найпопулярніших фоторедакторів Photoshop, планує боротися з поширенням фейкового медіаконтенту в мережі, і їх розробка може допомогти іншим компаніям в цьому.

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.