А навіщо? Президент Honor розкритикував складані смартфони

28 січня 2019, 17:45

Глава Honor Джордж Чжао пояснив, що його компанія поки не бачить сенсу в смартфонах з гнучкими дисплеями.

Про це президент бренду Honor Джордж Чжао розповів в інтерв'ю TechRadar .

"Ми вивчаємо складні телефони, але для нас все залежить від досвіду. З технологічної точки зору це добре, але навіщо нам складаний телефон? Що користувач може отримати? Може бути, це два телефони разом? Але це занадто товстий і незручний гаджет. З моєї точки зору, технологія повинна приносити кращий досвід, покращувати обслуговування. Це важливіше", - підкреслив Джордж Чжао, президент Honor.

Відео дня

Також Чжао розповів, що компанія зараз сконцентрувалася на збільшенні площі екрану по відношенню до передньої панелі. Для цього інженери Honor помістили фронтальну камеру під мініатюрним прозорим отвором в екрані діаметром всього 4,5 мм. За словами Чжао, змусити цю технологію працювати було нелегко.

"Honor - це бренд для молодих людей, і вони використовують смартфони для ігор і відео. Тому ми вважали за краще обслуговувати селфі користувача, а не впливати на його сприйняття. Виріз дійсно впливає на сприйняття, а отвір в більшості випадків не видно і не впливає на те, що ви робите", - сказав Чжао.

Коментарі Чжао з приводу перспектив складних телефонів, схоже, відрізняються від аналогічних для бренду Huawei. При цьому Honor і Huawei спільно використовують центр досліджень і розробок. Генеральний директор Huawei Річард Ю підтвердив свої плани по випуску складного пристрою на виставці MWC 2019.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X