Морг або реанімація? Samsung знову виводить на ринок смартфон з гнучким екраном Galaxy Fold — ЗМІ

3 липня 2019, 09:51

За повідомленнями ряду ЗМІ, Samsung вирішив проблему з екранами в Galaxy Fold. І унікальний смартфон, який багато хто називає майбутнім індустрії, скоро знову з’явиться на прилавках.

Як раніше повідомляло НВ, в березні нинішнього року Samsung був змушений відкласти старт продажів одного з найбільш очікуваних гаджетів цього року Galaxy Fold в зв'язку зі скандалом.

Відео дня

Тепер в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Samsung вирішив всі проблеми, і Galaxy Fold готовий до виходу на ринок. Згідно інформації Bloomberg, Samsung здійснив «повний редизайн» Galaxy Fold, і проблема з екраном повністю вирішена.

Дата старту продажів поки не повідомляється, а ціна ($ 2000) залишається незмінною.

Навесні американські журналісти, які отримали гаджет на тест ще до початку продажів, стали масово скаржитися на проблеми з екраном. Він тріскався, від нього відходив верхній захисний шар, а зображення пропадало.

Журналісти прийшли до висновку, що інженери Samsung дещо самовпевнено спроектували екран таким чином, що він не міг нормально функціонувати без захисної плівки. А вона досить легко знімалася з пристрою. Часом, навіть починала відходити сама.

З проблемою зіткнулися одночасно оглядачі Bloomberg, CNBC і The Verge. 

Samsung як завжди бадьоро відреагував на скандал, спочатку заявляючи, що проблеми немає, потім - що проблема перебільшена, і нарешті, через два тижні було прийнято рішення відкласти офіційний старт продажів Galaxy Fold.

Експерти вважають, що повторний вихід на ринок є вирішальним моментом для Samsung. Гучний скандал навколо Huawei затьмарив епічний провал Galaxy Fold. І тепер, якщо продукт виявиться успішним, про «шорсткостях» на старті ніхто не згадає.

Але якщо історія повториться, і Galaxy Fold знову опиниться в центрі скандалу, репутації Samsung може бути завдано колосальної шкоди.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X