Зовсім скоро. Ілон Маск назвав дату запуску першого Hyperloop

22 жовтня 2018, 11:26

Перший тунель для надшвидкісного потягу Hyperloop під Хоторном в районі Лос-Анджелеса майже завершений і відкриється 10 грудня.

В цей день, як запевняє Маск, тунелем проїдуть перші пасажири, повідомляє агентство Reuters.

"Перший тунель майже готовий. Він відкриється 10 грудня", - написав Маск в своєму блозі в Twitter. Пізніше він уточнив, що в тестовому режимі в шляхопроводі можна буде розганятися до 250 кілометрів на годину.

Відео дня

Також Ілон Маск пообіцяв: "Відкриття в ту ніч і безкоштовні поїздки для публіки на наступний день".

Додамо, Ілон Маск заснував бурову компанію The Boring Company в кінці 2016 року. План Маска передбачає паралельне будівництво двох мереж тунелів в районі Лос-Анджелеса (Каліфорнія) і в столичному регіоні на Східному узбережжі.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. Передбачається, що потяги будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) представила свою першу повномасштабну пасажирську капсулу 2 жовтня в іспанському Кадісі. Капсула зроблена в натуральну величину і вже здатна перевозити пасажирів. Капсула HTT досягає 32 метрів в довжину, довжина самої кабіни - 15 метрів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X