Все ближче до запуску. В Іспанії представили пасажирську капсулу Hyperloop

3 жовтня 2018, 11:05

Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) представила свою першу повномасштабну пасажирську капсулу 2 жовтня в іспанському Кадісі.

Капсула зроблена в натуральну величину і вже здатна перевозити пасажирів, пише CNBC.

Генеральний директор HTT Дірк Альборн сказав, що сподівається, що протягом трьох років буде запущена повна система Hyperloop. "Через три роки ми з тобою зможемо поїхати в Hyperloop", - сказав він журналісту.

Відео дня

Альборн додав, що пасажири мають підписати відмову від претензій перед посадкою в Hyperloop, оскільки регулятори продовжують розробляти юридичні вимоги і вимоги безпеки. Він сказав, що в усьому світі прийняття транспорту Hyperloop може статися "через п'ять-десять років", як тільки буде створена нормативна база.

Капсула HTT досягає 32 метрів в довжину, довжина самої кабіни - 15 метрів. Важить капсула 5 тонн. У ній використовується 82 панелі з вуглецевого волокна, 72 сенсорних датчика. HTT стверджує, що матеріал капсули, під назвою Vibranium, у вісім разів міцніший за сталь і в 10 разів міцніший від алюмінієвих альтернатив. Компанія не повністю завершила свій інтер'єр. Очікується, що салон буде вміщати від 28 до 40 пасажирів.

Тепер капсула переміститься в центр досліджень і розробок HTT в Тулузі, Франція, щоб закінчити збірку і провести тести на повнорозмірною трасі.

"Це перший раз, коли ми показали, як виглядає Hyperloop. У 2019 робота над капсулою буде завершена, і вона буде готова для перевезення пасажирів", - заявив голова правління і співзасновник HyperloopTT Бібоп Греста.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілона Маском. Передбачається, що склади будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Раніше НВ повідомляло, що в кінці лютого міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що в Дніпрі планується будівництво тестового майданчика для впровадження в Україні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop. Глава Укроборонпрому Павло Букін попередньо оцінив його вартість в $3 млрд.

14 червня Мінінфраструктури України і Нyperloop Transportation Technologies підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю в роботі над проектом Нyperloop.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X