Зайчик в кишені. Vivo запатентувала смартфон з незвичайним розташуванням фронтальної камери

16 травня 2019, 09:03

Китайська компанія Vivo запатентувала два мобільних пристрої, в одному з яких дві фронтальні камери випирають з корпусу зверху, нагадуючи вуха.

Патент був поданий в середині 2018 року компанією Vivo Mobile Communications до Всесвітнього відомства інтелектуальної власності, повідомляє Letsgodigital .

В останні пару років вирізи в екранах смартфонів є гарячою темою для обговорення. Виробники смартфонів займаються пошуком нових рішень для селфs-камер. Два таких рішення представила в патентне бюро китайська компанія Vivo.

Відео дня

Одна з ідей дуже схожа з тією, яку запатентували інженери Huawei, які запропонували невеликий "наріст" у верхній частині корпусу замість спливаючих камер. Це дасть можливість зберегти цілісність дисплея і не витрачати час на складні механізми для виїзду камери.

Другий патент більш оригінальний. Тут камери розташовані подалі одна від одної, для них на корпусі передбачені своєрідні вушка. В іншому другий смартфон нагадує попередній.

Патентні зображення також говорять про наявність стандартного 3,5-міліметрового гнізда для навушників і симетричного порту USB Type-C - ці роз'єми розташовані в нижній частині корпусу.

"Пристрої, здається, націлені на молодих людей. Чи має намір компанія Vivo розробити такий дизайн смартфона, поки складно передбачити, але є всі шанси, що смартфони з незвичайним розташуванням камер з'являться найближчим часом", - прогнозують журналісти Letsgodigital.

Додамо, Vivo зарекомендувала себе як інноваційна компанія, в минулому році вона була першим виробником, який представив смартфон з повноекранним дизайном. Vivo NEX також був першим в світі смартфоном, в екран якого вбудували сканер відбитків пальців.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X