У Німеччині будуватимуть швидкісний Hyperloop для перевезення вантажів

7 грудня 2018, 16:48

Компанія Hyperloop Transportation Technologies оголосила про партнерство з контейнерним оператором Гамбурга для створення системи перевезення вантажів тунелями.

Компанії сподіваються розвантажити транспортну інфраструктуру порту і ефективніше використовувати можливості терміналів, пише Venture Beat.

Ідея полягає в тому, щоб використовувати систему Hyperloop для підключення контейнерного терміналу порту до інших суднобудівних заводів, розташованих далі всередині країни, що дозволить порту приймати значно більший обсяг вантажу, який він може обробляти. HTT заявляє, що скоро почне будівництво випробувального терміналу, використовуючи спеціальну вантажну капсулу і вантажний док.

Відео дня

Підприємство Hamburger Hafen und Logistik Aktiengesellschaft є провідним оператором контейнерних терміналів в порту Гамбурга. У міру розвитку системи партнери можуть потім продати ідею іншим портам і логістичним компаніям.

"Разом ми розробимо повну систему, яка не тільки буде концентруватися на швидкості та ефективності, але також буде враховувати проблеми, з якими порти стикаються в повсякденній роботі", - сказав генеральний директор HTT Дірк Альборн.

Зараз партнери домовилися вкласти по $3.5 млн з кожного боку в спільний тестовий проект. Кошти підуть на техніко-економічне обґрунтування, ряд додаткових досліджень і будівництво тестового тунелю довжиною всього лише 100 метрів.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) представила свою першу повномасштабну пасажирську капсулу 2 жовтня в іспанському Кадісі. Капсула зроблена в натуральну величину і вже здатна перевозити пасажирів. Генеральний директор HTT Дірк Альборн сказав, що сподівається, що протягом трьох років буде запущена повна система Hyperloop.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. Передбачається, що потяги будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X