У Китаї випробували невидимий безпілотник Sky Hawk

8 січня 2019, 17:47

Китайська авіабудівна корпорація CASIC приступила до випробувань безпілотного літального апарату Sky Hawk, який зроблений із застосуванням технологій малопомітності.

У суботу на Центральному телебаченні Китаю (CCTV) вперше було показано відео з цим безпілотником, який схожий на літаючу тарілку, пише Global Times .

У повідомленні CCTV йдеться, що Sky Hawk, розроблений Китайської корпорацією аерокосмічної науки і промисловості, провів випробувальний політ в невідомому місці в Китаї.

Відео дня

Відео показало, що безпілотник злітав і приземлявся. Це перший раз, коли літак був публічно помічений в польоті, хоча варто визнати, що в відео є і комп'ютерна графіка. Дрон, як повідомляється, вперше полетів в лютому, але до ефіру не було відео випробувань. Безпілотник був продемонстрований на авіашоу в Китаї в 2018 році в листопаді, але на шоу він не літав.

"Поява апарату в державному ефірі означає, що безпілотник розробляється і виготовляється згідно з графіком. Крім того, Китай вважає, що безпілотник в принципі можна зробити", - заявив Сон Чжунпін, військовий експерт і телевізійний коментатор.

Володіючи аеродинамічним дизайном типу "літаюче крило", схожим на американський стелс-бомбардувальник B-2, Sky Hawk є висотним високошвидкісним безпілотним літальним апаратом, який здатний виконувати розвідувальні і патрульні місії.

Сон Чжунпін зазначив, що керувати літаком з "літаючим крилом" набагато складніше, ніж керувати літаком зі звичайним дизайном. За його словами, турбовентиляторний двигун новинки дозволяє літати набагато швидше і далі в порівнянні з традиційним турбогвинтовим або поршневим двигуном.

Повідомляється, що Sky Hawk має розмах крила 18 метрів і може досягти висоти понад 7000 метрів. Корисне навантаження - 370 кг, а максимальна злітна маса Sky Hawk становить півтори тонни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X