Творець популярного антивіруса випускає власну криптовалюту

Інновації

4 червня 2018, 15:37

Творець популярного антивіруса випускає власну криптовалюту

Макафі вирішив випустити фізичну криптовалюту

Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, заявив, що в червні випустить власну форму валюти McAfee Redemption Unit.

Планується, що це буде фізична (фіатна) валюта, яка буде підтримуватися криптовалютою, повідомляє профільний сайт bitcoinist.com.

У своєму блозі підприємець показав, зокрема, прототипи майбутніх банкнот. Існує сім номіналів банкнот нової валюти, п'ять з них будуть прикрашені зображенням самого мільярдера. На лицьовій стороні однієї з купюр буде зображення Макафі в оточенні фотомоделей.

"Ніякої містифікації. McAfee Redemption Unit реальний і з'явиться 23 червня. Графіка зображень невисока - не хочу показувати занадто багато. Надруковано на спеціальному папері, голограми з обох сторін, серія і номер, підлягають викупу, конвертуються, колекційні", - написав Макафі.

На реверсі банкноти є інструкція для власника, в якій йдеться: "Надайте свій сертифікат. Центр викупу перевірить справжність банкноти і повідомить вам дату, час і місце в США, де містер Макафі зустрінеться з вами".

"1 MRU вартує 9,95 доларів США, валюта може бути викуплена за 1 хвилину зустрічі зі мною", - написав Макафі, додавши, що для зустрічей з власниками MRU він буде витрачати 10 годин щодня.

Розробкою купюр для Макафі займається команда SmartPayMINT, мільярдер посилається на неї в одному зі своїх повідомлень в мікроблозі. Представники проекту ніяк не коментують те, що відбувається.

У грудні 2017 року НВ повідомляло, що Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, спрогнозровал, що до 2020 року курс криптовалюти Bitcoin досягне мільйона доларів. Якщо цього не станеться, Джон пообіцяв з'їсти свій пеніс. Макафі раніше запевняв, що до кінця 2020 році біткойн буде коштувати $500 000. Однак цей прогноз довелося переглянути через швидке зростання курсу криптовалюта.


Вибір редакції

Економіка

Вчора, 08:21

article_img
НВ назвало чотири наймасштабніших інфраструктурних проекти столиці
Країни

Вчора, 11:31

article_img
Золоті слова. Жителі неангломовних країн масово вивчають головну міжнародну мову
LIFE

Вчора, 19:52

article_img
Їсти як німець. Гастротур Ектора Хіменеса-Браво по Баварії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися

Головне

Країни

Вчора, 10:21

article_img
Вибух на нафтопроводі в Мексиці: кількість жертв зросла до 76
Футбол

Вчора, 01:30

article_img
Реал і Атлетіко наблизились до Барселони. Результати матчів чемпіонату Іспанії
Економіка

Вчора, 08:21

article_img
НВ назвало чотири наймасштабніших інфраструктурних проекти столиці