Творець популярного антивіруса поставив важливу частину тіла на те, що один Bitcoin коштуватиме $1 млн

1 грудня 2017, 11:49
Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, спрогнозував, що до 2020 року курс криптовалюти Bitcoin досягне мільйона доларів

Якщо цього не станеться, Джон пообіцяв з'їсти свій пеніс. Про це Макафі написав у своєму блозі в Twitter.

Макафі раніше запевняв, що до кінця 2020 році біткойн буде коштувати $500 000. Однак цей прогноз довелося переглянути через швидке зростання курсу криптовалюти.

Відео дня

"Коли я передбачав, що Bitcoin досягне $500 000 до кінця 2020 року, я використовував модель, яка передбачила $5000 наприкінці 2017 року. BTC прискорився набагато швидше, ніж мої припущення. Зараз я передбачаю, що вартість Bitcoin становитиме 1 мільйон доларів до кінця 2020 року. Я як і раніше готовий з'їсти свій член, якщо помиляюся", - написав Макафі.

Джон також досить різко відреагував на питання про те, який різновид Bitcoin мається на увазі в прогнозі. Справа в тому, що BTC вже згадувався у вихідному твіті.

"Використовуй голову. Якщо Bitcoin може досягти мільйона вже до 2020 року, як він може досі не домінувати? Вам нічого в голову в дитинстві не кидали?", - відповів Макафі на запитання одного з користувачів.

Раніше НВ повідомляло, що Національний банк України (НБУ), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) та Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюти платіжним засобом, грошовим сурогатом або цінністю. Таким чином, криптовалюти не підпадають під режим регулювання обігу коштів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X