Стімпанк повертається. Учені випробували концепт ракети на паровому двигуні

14 січня 2019, 14:02

Проект ракети під назвою World Is Not Enough (WINE) використовує паровий двигун, а вода при цьому видобувається з навколишнього середовища.

У теорії, у ракети подібного типу ніколи не закінчиться паливо, пише Science Alert .

"Ми могли б потенційно використовувати цю технологію, щоб відправитися на Місяць, Цереру, Європу, Титан, Плутон, полюса Меркурія, астероїди - всюди, де є вода і досить низька гравітація", - сказав дослідник з Університету Центральної Флориди Філ Метцгер, один з авторів нового проекту.

Відео дня

Компанія Honeybee Robotics завдяки фінансуванню NASA створила прототип парового космічного корабля розміром з мікрохвильову піч. Метцгер з колегами виконали необхідне комп'ютерне моделювання і симуляції для корабля. Також група зняла успішну демонстрацію WINE, якій пізніше поділилася через Twitter.

"Це круто. WINE успішно справив ракетне паливо і запустив себе на струмені пари, витягнутого з зразка".

Енергія, яка потрібна для випаровування льоду, буде добуватися з допомогою сонячних батарей або генераторів, заснованих на розпаді радіоактивних елементів. Оскільки в останні роки астрономи виявили воду на багатьох об'єктах сонячної системи, корабель нового типу зможе заправитися майже де завгодно.

Це означає, що космічний апарат з паровим двигуном може привести до набагато більш довгим і набагато дешевшим місіям, ніж ми можемо в даний час собі дозволити.

"WINE був спроектований так, щоб в ньому ніколи не закінчувалося паливо, тому розвідка космосу буде дешевше. Це також дозволить нам досліджувати космос в більш короткі терміни, тому що нам не потрібно чекати роками, поки новий космічний корабель стартує з Землі", - сказав Метцгер.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X