Високошвидкісний Інтернет на борту літака. SpaceX запускає послугу Starlink Aviation

19 жовтня, 12:30
Starlink Aviation (Фото:CC)

Starlink Aviation (Фото:CC)

Компанія SpaceX оголосила про запуск послуги високошвидкісного Інтернету для пасажирів авіалайнерів.

В описі нової послуги Starlink Aviation говориться, що це "швидкісний доступ в інтернет з малою затримкою під час польоту з підключенням по всьому світу".

У SpaceX обіцяють швидкість підключення до 350 Мбіт/с, що має дозволити всім пасажирам одночасно використовувати високошвидкісний інтернет.

Відео дня

Затримка має становити близько 20 мілісекунд. Представники Starlink Aviation додали, що за допомогою їхнього підключення авіапасажири зможуть здійснювати відеодзвінки, грати в онлайн-ігри, переглядати потокове мультимедіа відео тощо.

Для підключення послуги на борту літака потрібно буде встановити приймач сигналу Aero Terminal, два блоки живлення та бездротові точки доступу. Вартість цього обладнання становить близько $150 тис.

Постачання послуги розпочнеться у 2023 році, але авіакомпанії вже зараз можуть забронювати підключення, залишивши депозит у розмірі $5000.

Місячний тариф за обслуговування Starlink Aviation становитиме від $12,5 тис. до $25 тис. залежно від моделі літака.

Раніше в SpaceX заявили про запуск 20 жовтня чергової партії із 52 міні-супутників на орбіту для розширення глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Показати ще новини
Радіо НВ
X