Сам і створив. Ілон Маск вважає свою колишню дівчину симуляцією

19 жовтня, 09:39
Стосунки Ілона Маска та співачки Граймс завжди були незвичайними (Фото:Grimes/facebook)

Стосунки Ілона Маска та співачки Граймс завжди були незвичайними (Фото:Grimes/facebook)

Співачка Граймс, яка народила двох дітей від мільярдера та благополучно розірвала з ним стосунки, розповіла, що Маск вважає її цифровою симуляцією ідеального партнера у своїй голові. І вона з ним згодна.

Американський письменник Девін Гордон поділився деталями незвичайної розмови з канадською співачкою. Вона розповіла йому, що Ілон Маск вважає її симуляцією у своїй голові. На думку його наштовхнули спільні захоплення, а також те, що Граймс створює електронну музику.

Відео дня

Гордон зізнався, що думка Маска звучить «божевільно і трохи моторошно», але Граймс з нею згодна.

Також письменник розповів про те, що двоє колишніх партнерів досі мають чимало спільного. Так, у розмові віч-на-віч з ним обидва відпустили «однаково занудний жарт про страшне майбутнє штучного інтелекту».

При цьому стосунки Маска та Граймс припинилися понад рік тому. Будучи разом, пара народила двох дітей з оригінальними іменами X A-12 і Exa Dark Sideæl.

Навесні 2022 стало відомо, що Граймс зустрічається з Челсі Меннінг, трансгендерною жінкою, яка раніше була чоловіком на ім'я Бредлі Меннінг. До переходу Меннінг служив в армії США і відзначився великим скандалом із Пентагоном. Він отримав доступ до секретних документів і злив їх WikiLeaks, за що був засуджений до 35 років ув’язнення, але пізніше був помилуваний президентом Обамою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X