Кури з пробірки. Сінгапур став першою країною в світі, яка дозволила продаж штучного м’яса

3 грудня 2020, 17:46

М’ясо, створене без забою тварин, вперше було допущене до продажу органом регулювання. Цю подію вже називають «знаковим моментом» у м’ясній промисловості.

Продукція американської компанії Eat Just пройшла перевірку безпеки Продовольчим агентством Сінгапуру.

Клітини для продукту Eat Just вирощуються в біореакторі об'ємом 1200 літрів, а потім комбінуються з рослинними інгредієнтами. Компанія заявила, що первісна доступність буде обмежена і закуски спочатку продаватимуться в ресторані в Сінгапурі. Продукт буде значно дорожчий, ніж звичайна курка, поки виробництво не збільшать, але Eat Just заявила, що зрештою він буде дешевшим.

Відео дня

Клітини, використані для запуску процесу, були взяті з банку клітин і не вимагали забою курки, оскільки клітини можна брати з біопсій живих тварин. Всі поживні речовини, що подаються у клітини для вирощування, були отримані з рослин.

Середовище для вирощування на виробничій лінії в Сінгапурі включає бичачу сироватку, яка витягується з крові плоду, але значною мірою видаляється перед вживанням. Компанія заявила, що на наступній виробничій лінії використовуватиметься сироватка на рослинній основі, але вона не була доступна, коли два роки тому почався процес утвердження інновації в Сінгапурі.

Компанії, які розробляють вирощене в лабораторних умовах м’ясо, вважають, що цей продукт, найімовірніше, відучить прихильних м’ясоїдів від його традиційних джерел. Деякі вважають веганські дієти непривабливими, а замінники м’яса на рослинній основі не завжди вважаються імітацією текстури і смаку звичайного м’яса. Завдяки м’ясу, що вирощується в біореакторах, також можна уникнути проблем, пов’язаних із бактеріальним зараженням відходами тваринного походження і надмірним використанням антибіотиків і гормонів у тварин.

Невеликі масштаби нинішнього вирощування культивованого м’яса вимагають високого споживання енергії і, отже, викидів вуглецю. Але після збільшення масштабів, як запевняють виробники, створення цього продукту вимагатиме набагато менше ресурсів і землі, ніж звичайне м’ясо.

Джош Тетрік з Eat Just сказав: «Я думаю, що це схвалення — одна з найважливіших віх у харчовій промисловості за останні кілька десятиліть. Це відкриті двері, і ми, і інші компанії повинні скористатися цією можливістю. Я сподіваюся, що в найближчі кілька років це призведе до того, що велика частина м’яса не вимагатиме вбивства жодної тварини».

Але він визнав, що проблеми залишаються, і реакція споживачів на культивоване м’ясо, мабуть, найбільш значуща з них.

«Схвалення Eat Just дуже важливе для майбутнього виробництва м’яса в усьому світі. Нова гонитва за їжу майбутнього вже почалася», — сказав Брюс Фрідріх з некомерційного інституту Good Food Institute в США. Він додав, що вирощене м’ясо навряд чи стане популярним протягом декількох років, поки воно не буде відповідати вартості звичайного м’яса.

Раніше НВ писав, що засновник компанії ETNODIM Андрій Черуха запустив стартап Eat Me At, який займається виробництвом рослинного м’яса. Про це Черуха повідомив у корпоративному блозі.

Рослинний фарш Eat Me At створюють на основі текстурованого соєвого білка. За смак м’яса в продукті відповідають дріжджові екстракти, в яких міститься багато білка і вітаміну В.

Щоб у продукту з’явився характерний металевий присмак м’яса, а також для вирішення проблеми дефіциту заліза в фарш додають мінерали Коджі, які видобуваються природним шляхом з міцелію Коджі. Коджі — це різновид грибів, який часто використовується в азійській кухні для бродіння і ферментації продуктів.

Для скріплення фаршу в стабільну масу стартап використовує метилцелюлозу — її властивості забезпечують вегетаріанську альтернативу желатину. Для жирності в продукт також додають кокосову і соняшникову олію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X