На ДП Антонов розпочнеться виробництво безпілотників

17 липня 2018, 18:03

Державне підприємство Антонов та швейцарська компанія Air-ion Technologies SA оголосили про початок стратегічного співробітництва за програмою створення безпілотних літальних апаратів.

Це будуть гібридні, а також - повністю електричні апарати, повідомляється на сторінці ДП АНТОНОВ в Facebook.

В ході міжнародного аерокосмічного салону Фарнборо-2018 компанії підписали "Меморандум про взаєморозуміння" щодо налагодження партнерства у розробці, випробуваннях, сертифікації та серійному виготовленні гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів для виконання різноманітних цивільних та військових задач.

Відео дня

Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів БПЛА з максимальною злітною вагою 1500 кг та крейсерською швидкістю 185 км/год.

ДП Антонов братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП Антонов планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА.

Відповідно до існуючих прогнозів, світовий ринок цивільних БПЛА в якості електричних повітряних таксі, для охорони державних кордонів, патрулювання, завдань забезпечення безпеки, служб з надзвичайних ситуацій, логістики та інших зросте з $17,8 млрд в 2017 році до $48,8 млрд в 2023 році. Об’єм ринку військових БПЛА протягом 2017-2027 оцінюється в більше ніж $133 млрд.

Раніше НВ повідомляло, що Державне підприємство Антонов і Turkish Aerospace Industry домовилися про створення спільного підприємства для розробки й будівництва транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-188.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X