Тест-драйв ускладнюється. Вертоліт Ingenuity здійснив другий політ на Марсі

22 квітня 2021, 18:54

Безпілотний вертоліт Ingenuity здійснив свій другий політ на Червону планету. Йому вдалося піднятися на висоту майже п’ять метрів і зробити розвороти.

Про це в Twitter повідомляє NASA.

«Вертоліт успішно завершив свій другий політ, зробивши це зображення за допомогою чорно-білої навігаційної камери. Він також досяг нових рубежів — більшої висоти, тривалішого зависання і бічного польоту », — пише американське космічне агентство.

Відео дня

На висоті 4,9 метрів вертоліт завис на 50 секунд, після чого він нахилився на п’ять градусів і зробив виліт в сторону на 2,1 метра.

Після цього вертоліт знову завис і зробив розвороти навколо своєї осі. В кінці польоту він відправився на аеродром для виконання посадки.

У найближчому майбутньому, використання Ingenuity може бути застосовано для дослідження більших і досконаліших літальних апаратів на Марсі та інших планет. Передбачається, що Ingenuity зробить до п’яти польотів на Марсі протягом місяця.

Нагадаємо, раніше НВ писав, що 19 квітня апарат Ingenuity здійснив свій перший політ на Червону планету. Протримавшись на висоті трьох метрів 39 секунд, він спокійно опустився на поверхню. Звучить як щось буденне — але це взагалі не так, і зараз ми пояснимо, чому.

Насправді, все просто. Політ Ingenuity відкрив епоху авіаційних польотів поза Землею, що знаменує собою нову віху в історії освоєння космосу людиною.

Може здатися, що люди і раніше літали не на рідній планеті - в кінці кінців, марсоходи починають свою роботу не самі собою, так і Аполлон-11 привіз Ніла Армстронга на Місяць, щоб він зробив той самий «Один маленький крок для людини, але гігантський стрибок для всього людства».

Показати ще новини
Радіо НВ
X