Хоча б спробуйте. П’ять найкращих способів використання ChatGPT

24 квітня, 23:50
ChatGPT вже став вірусним після запуску та охопив понад 100 мільйонів користувачів (Фото:Shantanu Kumar/Unsplash)

ChatGPT вже став вірусним після запуску та охопив понад 100 мільйонів користувачів (Фото:Shantanu Kumar/Unsplash)

СhatGPT у 2023 році, змінив світ технологій, його можна використовувати для виконання великої кількості основних щоденних завдань, які можуть заощадити ваш час і гроші.

ChatGPT вже став вірусним після запуску та охопив понад 100 мільйонів користувачів менш ніж за два місяці.

Цікаво, чому він став таким популярним? Він універсальний, може бути вашою пошуковою системою, писати електронні листи, вірші та сценарії, відповідати на запитання та багато іншого.

Відео дня

Ось список деяких найкращих речей, які ви повинні спробувати зробити з ChatGPT.

Мовний переклад

ChatGPT може перекладати тексти з однієї мови на іншу, що є корисним для бізнесу та міжнародного спілкування. Хоча в Інтернеті доступно безліч інструментів перекладу, багато з них створюють переклади, які важко зрозуміти. ChatGPT може робити якісні переклади та навіть писати їх з урахуванням певних стилів (діловий офіційний, сленг або місцеві діалекти тощо).

Один із трюків з ChatGPT як інструментом перекладу, полягає в тому, що ви можете вказати тип тексту, який ви намагаєтеся перекласти. Якщо це пісня, додайте ключове слово «song» у підказку. Те саме стосується віршів, звітів, аналітичних документів та інших видів текстів.

Мозковий штурм

Просте запитання до ChatGPT згенерує різноманітні дані та розуміння будь-якої теми. Таким чином, ви можете сказати щось на кшталт: «Дай мені 20 ідей для статей про штучний інтелект» і негайно отримати відповідь. Чудовий крок для початку мозкового штурму, чи не так?

Це чудова техніка, щоб викликати ідеї, хоча ви обов’язково повинні ще раз перевірити відповіді, перш ніж використовувати їх.

Альтернатива пошуку Google

ChatGPT не тільки є конкурентом інших чат-ботів, але й може замінити пошук Google. Це тому, що він надає розумні відповіді на запити, але єдиний його недолік, ChatGPT дає пряму відповідь на запитання, а не ділиться посиланнями.

Пояснення у різних стилях

Ви можете попросити ChatGPT пояснити вам концепції, визначення, теорії тощо в різних стилях. Оскільки він генерує відповідь відповідно до вашого запитання, ви можете попросити його пояснити щось ніби вам 5 років або, зробити його відповідь короткою або простою, перерахувати пункти замість абзаців тощо.

Cкрін ChatGPT
Фото: Cкрін ChatGPT

Плануйте вечірку чи захід

Потрібне натхнення для вечірки? Ми попросили ChatGPT допомогти нам скласти список заходів для святкування дня народження 6-річної дівчинки на тему Харлі Квін, і він надав солідний список.

Скрін ChatGPT
Фото: Скрін ChatGPT
Редактор: Олена Басараб
Показати ще новини
Радіо NV
X