Розваги з ChatGPT. Вісім ідей, як цікаво провести свій час за допомогою нейромережі

23 квітня, 23:50
ChatGPT можна використовувати для широкого спектру програм (Фото:South Park Studios / Youtube)

ChatGPT можна використовувати для широкого спектру програм (Фото:South Park Studios / Youtube)

ChatGPT — це інструмент ШІ, який можна налаштувати відповідно до конкретних вимог і використовувати для чого завгодно, навіть для розваги.

Від розмови з віртуальним помічником до створення тексту на основі підказки, ChatGPT можна використовувати для широкого спектру програм. Застосовувати штучний інтелект для повсякденних завдань — це може бути цікаво.

Відео дня

Вам під силу змусити бота ChatGPT AI робити багато речей. Від креативних речей, на кшталт отримання ідей для декорацій, планування вечірок тощо, до більш корисних переваг ChatGPT, як-от написання коду для гри.

Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений користувач, ми впевнені, що ви будете вражені можливостями цього розмовного бота зі штучним інтелектом. Тож давайте дізнаємось більше, які цікаві речі ви можете робити з ChatGPT.

Створення ігор

ChatGPT можна використовувати для планування та розробки нових ігор. ChatGPT може створити код для відеоігри. Наприклад, ентузіаст ШІ Аммар Реші використовував GPT-4 для створення коду для гри Snake.

Зокрема, він попросив HTML, CSS і JavaScript, необхідні для його роботи. Програма змогла зробити це, після чого Reshi потрібно було скопіювати та вставити код у програму, яка використовується для створення та запуску програмного забезпечення. За його словами, гра не запрацювала одразу, але він попросив ChatGPT налаштувати код, який він надав разом із поясненнями змін.

Якщо вам не цікавий такий формат, ви завжди можете попросити нейромережу допомогу, щоб розгадати кросворд або пограти з ним в деякі ігри прямо в чаті.

Боротьба із самотністю та тривогою

Було виявлено, що ChatGPT чудово підходить для діалогу.

Ви можете написати наступне: «Мені зараз дуже сумно і самотньо», на що ШІ запропонує свою допомогу.

Також його можна використовувати в терапевтичних цілях, щоб він згенерував підказки та допоміг впоратися з тривогою.

Скрін ChatGPT
Фото: Скрін ChatGPT

Фітнес

Якщо ви не можете скласти ідеальний графік тренувань, ви можете попросити ChatGPT зробити це.

Підказка: «Я хочу пробігти 5 км за 3 місяці, склади для мене поточний план, щоб я міг цього досягти».

Скрін ChatGPT
Фото: Скрін ChatGPT

ChatGPT і соціальні мережі

ChatGPT може допомогти вам відповідати на коментарі, створювати цікаві підписи під фото та історії.

Таким чином, введення соцмереж стає все легшим для активних юзерів.

Ідеї подарунків

Ви можете з допомогою ChatGPT зробити подарунок, прости опишіть інтереси людини, чим вона займається, її хобі, з якого приводу свято.

Але пам’ятайте, головне це все робити від душі, СhatGPT розумний, але ніхто не знає, як зробити приємне вашій близькій людині, краще за вас.

Цікаві факти

ChatGPT знає багато речей про наш світ, від квантової фізики до того, як приготувати лазанью.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Якщо ви не знаєте, що з ним робити і досвід використання нейромережі для вас новий, почніть з запиту про цікаві факти про світ.

Незважаючи на те, що ChatGPT не призначений для доступу до всесвітньої павутини, він завдячує своїм знанням завдяки навчанню на даних з Інтернету.

Однак, як і в Інтернеті, він все ще може помилятися. У ChatGPT є кілька серйозних проблем, які потрібно вирішити, тож будьте обережні й не вірте всьому, що написано, навіть якщо це звучить переконливо.

Генеруйте жарти

Не лише для завдань, ви також можете використовувати ChatGPT для розваги. Один із найпоширеніших способів — попросити ChatGPT розповісти анекдоти.

За бажанням ви також можете вказати тему, і ChatGPT відповість жартами на цю конкретну тему. Можливо вони не завжди влучні, але деколи можуть вас розважити.

Скрін ChatGPT
Фото: Скрін ChatGPT

Вікторини та загадки

Якщо ви полюбляєте мозговий штурм, тоді ця порада для вас. ChatGPT може генерувати вікторини та загадки на основі заданої вами теми.

Для тестів він генерує тест із 5 запитань і декілька варіантів відповіді. Відповіді наведені внизу, тому не гортайте занадто швидко, щоб уникнути спойлерів.

скрін ChatGPT
Фото: скрін ChatGPT
Редактор: Олена Басараб
Показати ще новини
Радіо NV
X