Астронавт NASA прокоментував жовто-сині костюми російських космонавтів

6 квітня, 12:16
Марк Ванде Хай (Фото:NASA)

Марк Ванде Хай (Фото:NASA)

Астронавт NASA Марк Ванде Хай заявив, що російські космонавти не очікували, що їхні костюми розцінять як висловлювання щодо України.

У середині березня 2022-го російський екіпаж МКС прибув на станцію у жовто-синіх костюмах і деякі користувачі мережі пов'язали це з підтримкою України.

У Роскосмосі відповіли, що це кольори МДТУ ім. Н. Е. Баумана.

Відео дня

"Іноді жовтий колір означає просто жовтий колір. Якщо бандерівські виродки думають, що ми через них поміняємо наші колірні смаки, перефарбуємо стартовий комплекс Східного на сіро-буро-малиновий, герб МГТУ Баумана на помаранчевий і, помаранчевий теж не підходить)", - написав у Twitter глава Роскосмосу Дмитро Рогозін.

Астронавт NASA Марк Ванде Хай днями прокоментував ситуацію: «Вони не підозрювали, що люди це сприймуть у контексті України. Я думаю, що вони були приголомшені цим».

Ванде Хай також заявив, що ніколи не сприймав твіти Рогозіна «як щось серйозне».

Астронавт повернувся на Землю після рекордних 355 днів у космосі та розповів, що ніколи не турбувався про свою безпеку на станції або на російському космічному кораблі, який доставив його додому.

Ванде Хай заявив, що на МКС він обговорював тему війни в Україні з російськими колегами: «Я питав їх, як вони почуваються, і іноді ставив гострі питання. Але наша увага справді була зосереджена на спільній місії».

Астронавт також назвав космонавтів РФ «близькими друзями, професіоналами та чудовими людьми».

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X