На ракету збирають. NASA почне продавати квитки на МКС

8 червня 2019, 18:10

Американська аерокосмічна адміністрація почне продавати квитки на Міжнародну космічну станцію для звичайних людей. Одна ніч на МКС обійдеться в $35 тис.

У порівнянні з періодами свого розквіту - 1960-ми - 1970-ми - зараз NASA отримує набагато менше грошей з бюджету США. Можливо, саме тому представники державної аерокосмічної адміністрації вирішили шукати додаткові джерела доходу і продавати квитки на МКС для космічних туристів.

Відео дня

Як пише Futurism, NASA буде відправляти на МКС будь-яких охочих, враховуючи компанії, які зможуть провести там комерційні або маркетингові заходи.

Одна ніч на МКС для однієї людини обійдеться в $35 тис. У цю суму входить оренда одного з ліжок на станції і користування всіма доступними зручностями, враховуючи повітря, воду, інтернет і туалет. Але, найголовніше - вартість транспортування туди і назад - поки невідома.

Складніше потрапити на МКС буде компаніям, які хочуть провести комерційні або маркетингові заходи на орбіті. Для цього їм доведеться доводити представникам NASA, що відвідування космічної станції дійсно необхідно для розвитку виробництва, випуску або розробки комерційних сервісів.

Фінансовий директор NASA Джефф Девітт розповів The New York Times, що продаж квитків на МКС не буде прибутковим для адміністрації, але ці гроші допоможуть покрити витрати дослідників і дозволять керівництву більше інвестувати в інші проекти.

Компанія Bigelow Space Operations вже зарезервувала чотири запуски на МКС на ракетах SpaceX. У кожній з ракет полетять як мінімум чотири людини, які проведуть на МКС від 30 до 60 днів.

Компанія планує відправити фахівців на МКС, щоб вивчити її облаштування і в майбутньому створити першу приватну орбітальну станцію.

Раніше на МКС бували тільки 7 космічних туристів, - експедицію організували росіяни на початку 2000-х.

Зараз відправляти людей за гроші в космос збираються кілька приватних підприємств, серед яких найвідоміші SpaceX, Blue Origin і Virgin Atlantic.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X