Немає що приховувати. NASA веде пряму трансляцію будівництва марсохода Mars 2020

8 червня 2019, 16:05

NASA транслює будівництво наступного марсохода, який планують відправити на Червону планету в 2020-му.

На сайті NASA з'явилася пряма трансляція з Лабораторії реактивного руху в Каліфорнії, де інженери збирають марсохід Mars 2020.

«У лабораторії стільки всього відбувається і змінюється, що я приходжу сюди за будь-якої можливості. Чудово, що ми можемо поділитися цією частиною нашої подорожі на Червону планету з публікою в будь-який час», - каже керівник проекту Mars 2020 Джон Макнамі.

Відео дня

На відео немає звуку, але користувачі можуть спостерігати за процесом будівництва цілодобово і брати участь в онлайн-чатах. Лабораторія працює з понеділка по п'ятницю, але трансляція не припиняється навіть на вихідних і ночами.

Нагадаємо, місія Mars 2020 запланована на липень 2020 року, а сам марсохід разом з іншим дослідницьким обладнанням мають прибути на Марс 18 лютого 2021 року. Головна мета місії - дослідити кратер Езеро, де NASA сподівається знайти ознаки прадавнього життя.

Як уже писало НВ, під час місії Mars 2020 NASA також відправить на Марс електронний чіп з іменами людей, які встигнуть зареєструватися до 30 вересня 2019-го.

Чіп, товщиною з волос людини, може вмістити понад мільйон імен. На «квитку» на Марс вказана дата польоту, початкова і кінцева точка подорожі, а також загальна відстань, яке подолає ім'я, зареєстроване користувачем.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X