У що пограти? Журнал PC Gamer склав список зі 100 відеоігор, які варто спробувати у 2022 році

3 жовтня, 15:24
Видання рекомендує, у які комп’ютерні ігри варто спробувати зіграти (Фото:Sean Do / Unsplash)

Видання рекомендує, у які комп’ютерні ігри варто спробувати зіграти (Фото:Sean Do / Unsplash)

Редакція видання PC Gamer представила свій щорічний список 100 комп’ютерних ігор, які мають сподобатися геймерам у 2022 році.

Журналісти спеціально зазначають, що цей список — не спроба визначити найважливіші ігри 2022 року, а скоріше рекомендація, в які комп'ютерні ігри варто зіграти.

З повним списком можна ознайомитися за посиланням, а ТОП-10 на думку журналістів PC Gamer виходить ось такий:

Відео дня

10. Final Fantasy XIV

9. Відьмак 3

8. Minecraft

7. Slay the Spire

6. Hunt: Showdown

5. Хітмен 3

4. Apex Legends

3. Crusader Kings 3

2. Elden Ring

1. Disco Elysium.

"Немає гри, яка має сильніше почуття власного голосу, ніж ця. Через три роки після виходу гри я все ще часто бачу, як люди обговорюють її персонажів, переказують її унікальні діалоги та роблять меми про комунізм. Це свідчить про наскільки яскраво проявляється її індивідуальність у кожному рядку", — пише про Disco Elysium ігровий редактор Робін Валентайн.

"Я знав, що мені сподобається Disco Elysium, коли на першій хвилині я помер, намагаючись дістати одяг з вентилятора на стелі. Ще більше це почуття зміцнилося, коли у мене стався серцевий напад після того, як я штовхнув поштову скриньку. Вона істерично смішна та абсурдна, і водночас інтелектуальна, може змусити замислитись і навіть заплакати", — каже редактор журналу Фрейзер Браун.

Показати ще новини
Радіо НВ
X