Все дуже погано. Організатори найбільшого турніру з Dota 2 змушують українців працювати з росіянами, які підтримують війну

30 вересня, 14:38
Valve не прислухається до українців, однак у всьому йде назустріч росіянам (Фото:Valve Corporation)

Valve не прислухається до українців, однак у всьому йде назустріч росіянам (Фото:Valve Corporation)

Організатор турніру The International з Dota 2, компанія Valve, змушує українських коментаторів працювати разом із росіянами.

«Там найшлось місце всім. Людям які на стрімах бажали українцям, щоб у їх будинок ракета прилетіла, абсолютно відкритим українофобам і путіністам і не тільки», — пише у своєму Telegram-каналі коментатор Віталій Волочай.

Відео дня

The International — це аналог чемпіонату світу з відеогри Dota 2. Це найважливіший турнір, який проходить раз на рік, і він привертає увагу гравців з усього світу. Традиційно на турнір відбираються «таланти» — тобто аналітики та коментатори, які його висвітлюватимуть.

І якщо торік у списку талантів було 13 українців, 12 росіян та один білорус, то цього року — 7 українців, 37 росіян та одна білоруска.

Волочай зазначає, що організаторам запропонували розділити українців та росіян, щоб вони не перетиналися та не працювали разом, проте у Valve проігнорували цю пропозицію.

Водночас компанія пішла назустріч росіянам — і перенесла студію аналітики з Осло, куди громадяни РФ не можуть отримати візи, до Казахстану.

Один із російських "талантів" разом із друзями створює букву Z

"Там були вершки суспільства типу SMILE, який захищає ОМОН, а потім тікає до Казахстану та Nongrata, який учора на стримі z-ки малював. Решту щодо позиції по війні можна назвати в кращому разі "не все так однозначно", — розповідає коментатор Роман "Casper" Лепехін.

Команда WePlay Esports проведе українськомовну трансляцію турніру.

"Дивитися російськомовну трансляцію Інта немає жодного сенсу, і взагалі не зрозуміло чому ми не це звертаємо увагу. Ми все одно всі будемо дивитися українську трансляцію. Чекайте на анонс... Після дозволу грати Virtus pro, які прямо підтримують тероризм під своїм тегом, у мене питань до валве нема", - підсумовує ситуацію Волочай.

Показати ще новини
Радіо НВ
X