Услід за банкоматами та калькуляторами. Культову гру DOOM запустили на тракторі

19 серпня, 10:53
Шутер запустили на бортовому комп’ютері трактора (Фото:John Deere)

Шутер запустили на бортовому комп’ютері трактора (Фото:John Deere)

Хакер із ніком Sick Code представив зламаний бортовий комп’ютер трактора John Deere на заході DefCon. Він встановив туди гру, закликавши власників пристроїв модифікувати свої гаджети.

Днями у Лас-Вегасі відбувся з'їзд хакерів DefCon. Однією з найбільш обговорюваних тем на ньому стало право для користувачів вносити зміни до своїх пристроїв, модифікувати або ремонтувати їх.

Відео дня

Учасник із ніком Sick Code виступив за таку можливість, підкріпивши свою позицію ефектним аргументом. Він зламав бортовий комп'ютер трактора марки John Deere, встановивши знаменитий шутер DOOM.

ЗМІ звернулися до компанії за коментарем, але відповіді наразі не отримали.

Ця гра відома тим, що її запускають на найнесподіваніших пристроях: на картопляному калькуляторі, копіювальному апараті, біговій доріжці. Якось DOOM пішов навіть на картонній коробці.

А американський інженер Фун Т'юрінг зумів запустити шутер на тесті на вагітність. Розібравши пристрій, він виявив там 8-бітовий процесор Holtek із 64 байтами оперативної пам'яті, здатний працювати на частотах 4 та 8 МГц.

Перепрограмувавши тест, він запустив на ньому відео із геймплеєм. а потім підключив міні-клавіатуру та навіть зіграв у гру.

Показати ще новини
Радіо НВ
X