Блогер запустив DOOM на калькуляторі, який живлять енергією 200 картоплин — відео

12 жовтня 2020, 12:18

На чому тільки не запускають DOOM. Банкомат, принтер, Porsche 911 і навіть тест на вагітність — список можна продовжувати практично нескінченно. Але знайшовся герой, який поповнив його картоплею.

Гаразд, картоплею — це трохи неточне визначення. Картопля виступила в якості електростанції, а девайсом, на якому блогер зіграв, став калькулятор.

Хлопець під ніком onesmallserving поділився на Reddit своєю фотографією, як він грає на калькуляторі в DOOM — а живить все це "електростанція" з 200 картоплин. Також він поділився відео про те, як він цього досяг.

Відео дня

Чому картопля і звідки взагалі в ній електрика? onesmallserving пояснює, що в кожної картоплині є фосфорна кислота, і, якщо в картоплю вставити що-небудь з цинком — наприклад цвях — вона почне «поїдати» цей предмет. Ця хімічна реакція і генерує енергію.

А якщо картоплю ще й зварити, то вона, як каже onesmallserving, видаватиме в 10 разів більше електрики. Зазвичай вона просто виходить з овоча назовні, але, якщо з іншого боку розмістити хороший провідник, енергію можна направити в потрібне русло.

Калькулятор було обрано через те, що для підтримки його роботи не потрібно багато енергії, а також на ньому легко запустити DOOM.

Безліч експериментів, днів і картоплин по тому — їх знадобилося близько 200, розрізаних на шматочки для вилучення більшої кількості енергії — блогер все-таки зміг «нагодувати» калькулятор і він безперебійно дозволяв грати в DOOM.

На Reddit onesmallserving розповів, що його картопляна електростанція працює вже 6 днів — користувачі жартували, що хлопець створив вічний двигун і тепер, в разі зомбі-апокаліпсису, люди точно наберуть з собою в бункер картоплю.

Бонус: DOOM на банкоматі

DOOM на кнопці клавіатури

DOOM на принтері

DOOM на тесті для вагітності

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X