Як у китайців. Google Pixel 4 може отримати підтримку двох SIM-карт

11 лютого 2019, 12:05

На порталі, де публікується вихідний код Android, з'явилася правка, в якій говориться, що у 2019 Pixel буде подвійна SIM-карта.

При цьому, оскільки йдеться про програмне забезпечення, мається на увазі кількість одночасно працюючих SIM, повідомляє XDA Developers.

У моделей Pixel 2 і Pixel 3 є як звичайний слот для SIM-карти, так і віртуальна карта eSIM. Проте, користувачі не можуть одночасно використовувати і фізичну SIM-карту, і eSIM. Це означає, що Pixel 2 і Pixel 3 підтримують Dual SIM за схемою Single Standby (DSSS). Хоча у вас може бути дві SIM-карти для двох різних мереж, ви не зможете приймати дзвінки або текстові повідомлення на неактивний слот SIM-карти.

Відео дня

Скоріш за все, в Pixel 4 буде реалізована підтримка Dual SIM за схемою Dual Active (DSDA) з можливістю одночасної роботи двох слотів, як це зроблено в багатьох китайських апаратах.

Цей крок цілком зрозумілий для компанії Google, яка намагається збільшити свою присутність на ринках Європи, Близького Сходу і Африки. У США, де смартфони найчастіше купуються разом з контрактом одного з великих мобільних операторів, дві SIM-карти не дуже популярні.

Додамо, Google, за чутками, планує випустити в першому півріччі полегшені варіанти Pixel 3 Lite і Pixel 3 Lite XL, які забезпечать більшість функцій більш дорогих моделей сімейства Pixel, але в більш доступному ціновому діапазоні. Це також повинно допомогти закріпитися на нових ринках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X