Відновлені Galaxy Note 7 повернуться в продаж в 2017 році - ЗМІ

17 листопада 2016, 12:07
Корейські журналісти запевняють, що вибухонебезпечні гаджети від Samsung можуть потрапити на прилавки магазинів після відновлення

Компанія Samsung поки не прийняла остаточного рішення, але продаж відновлених Galaxy Note 7 можуть початися з 2017 року. Про це повідомило корейське видання The Investor з посиланням на анонімні джерела.

Відео дня

Як очікується, реконструйовані телефони будуть продаватися в основному на ринках, що розвиваються, таких як Індія і В'єтнам, де смартфони низького і середнього цінового діапазону користуються популярністю.

Видання зазначає, що в 1995 році голова Samsung Electronics Лі Кун Хі наказав знищити 150000 одиниць мобільних телефонів Anycall, щоб нагадати керівникам і співробітникам Samsung про важливість якості продукції. Ходять чутки, що Samsung може прийняти аналогічні заходи і на цей раз.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Samsung планує звільнити 200 співробітників керівної ланки з-за вибухонебезпечного Note 7.

11 жовтня, компанія Samsung Electronics офіційно оголосила про припинення продажів свого вибухонебезпечного флагманського смартфона Galaxy Note 7. Компанія такожзупинила виробництво свого флагмана через випадків самозаймання акумуляторів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X