Samsung звільняє кожного п'ятого топ-менеджера через провал Galaxy Note 7

27 жовтня 2016, 09:39
Компанія Samsung планує звільнити 200 співробітників керівної ланки через вибухонебезпечний Note 7

Всього в компанії налічується близько 1 тисячі менеджерів, 200 з них будуть зміщені з посади після планової оцінки їх продуктивності, призначеної на грудень 2016 р. Оцінка буде проходити за новими, більш жорсткими стандартами, повідомляє International Business Times.

Відео дня

Звільнити можуть главу мобільного підрозділу Кох Донг Джина, на якого покладають відповідальність за катастрофу Galaxy Note 7, яка обернулася багатомільярдними втратами для компанії. Кілька днів тому на прес-конференції в Південній Кореї Донг Джин приніс покупцям публічні вибачення від імені компанії і пообіцяв знову завоювати їх довіру.

Кох Донг Джин почав працювати в Samsung в 1984 р., а в 2007 р. приєднався до мобільного підрозділу. Головою цього підрозділу він став тільки в минулому році. На рахунку Коха чимало успішних нововведень, в тому числі сенсорне перо і сканер райдужки ока для серії Galaxy Note і платіжна система Samsung Pay. Кох Донг Джин від витоків курирував розробку серій Galaxy S і Galaxy Note.

Також можливе звільнення Ри Ін Джонга і Ро Те Муна, які очолюють відділи програмного і апаратного забезпечення відповідно. Обидва у свій час розглядалися як кандидати на посаду голови усього мобільного підрозділу.

Комісія з безпеки споживчих товарів США зазначає у своєму звіті, що причиною вибуху акумуляторів Galaxy Note 7 могло стати занадто маленьке відділення для батареї в корпусі смартфона. При розширенні акумулятора під час нагрівання відділення ставало тісним і починало тиснути на батарею, що провокувало коротке замикання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X