У власників Google Pixel 3 і 3 XL виникли проблеми з дзвінками

20 грудня 2018, 13:02

На форумі Google Product Forum стали з'являтися скарги користувачів Google Pixel 3 і Pixel 3 XL на низьку якість дзвінків.

Частина власників скаржиться, що ніхто не чує, що вони говорять протягом перших кількох секунд кожного дзвінка, повідомляє PhoneArena.

Інші повідомляють про те, що звук передається переривчасто, слова обрізаються, присутні дуже сильне відлуння і інші спотворення. Один з користувачів, який купив апарат від Verizon, поміняв смартфон на новий, але проблеми проявилися і в ньому.

Відео дня

Є й інші проблеми з Pixel 2018 року, коли мова заходить про телефонні дзвінки. Один власник Pixel 3 XL повідомив, що на його телефон впливають "переривчастий звук, обрив слів, сильне відлуння, періоди повної тиші".

Ці проблеми не є постійними і з'являються з перервами. Спроба повернення до заводських налаштувань не допомагає. У деяких користувачів було деяке поліпшення, коли вони відключали розширені функції виклику, доступні через їх оператора, але більшість з них виявили, що це не допомагає.

Залишається надія, що, як і більшість інших неприємностей Google Pixel 3 і Pixel 3 XL, ця проблема носить програмний характер і може бути вирішена за допомогою випуску відповідного оновлення.

Раніше НВ повідомляло, що в руки журналістів потрапив смартфон середнього рівня від Google під кодовим ім'ям Sargo. Зовні Sargo, який, ймовірно, отримає в результаті ім'я Pixel 3 Lite, нагадує Pixel 3. Матеріал корпусу - пластик, хоча у флагманських Pixel 3 використовується скло.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X