У Telegram з'явилися голосові дзвінки

30 березня 2017, 17:19
Месенджер Telegram оголосив про запуск голосових дзвінків в додатках для Android і iOS

Щоправда, 30 березня нова функція доступна лише для деяких країн Західної Європи, повідомляється в офіційному блозі Telegram.

"Решта світу отримає їх дуже скоро. Інтерфейс голосового дзвінка знайомий і простий у використанні", - запевняють розробники програми.

Відео дня

Голосові дзвінки між абонентами Telegram доступні з версії 3.18. Вони захищені за технологією end-to-end, так само, як секретні чати. Для того, щоб переконатися в тому, що абонент, який телефонує, саме той, за кого себе видає, необхідно порівняти чотири емодзі на екранах і переконатися, що вони збігаються.

"Кожен раз, коли ви робите голосовий виклик Telegram, нейронна мережа дізнається технічну інформацію від вашого пристрою (природно, вона не має доступу до змісту розмови, лише технічні дані, такі як швидкість мережі, затримки при передачі даних, пакетні втрати у відсотках, і так далі). Машина оптимізує десятки параметрів для поліпшення якості майбутніх викликів на даному пристрої", - заявляють розробники.

В інтерфейсі месенджера можна буде обрати, хто конкретно з ваших контактів зможе дзвонити вам. Крім того, там, де це можливо, голосові дзвінки будуть здійснюватися через peer-to-peer з'єднання.

Нагадаємо, що тестування голосових дзвінків в месенджері почалося 12 березня.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X