У нових iPhone знайшли проблеми під час зарядки

1 жовтня 2018, 13:31

Деякі користувачі нових iPhone Xs і Xs Max відчувають проблеми із зарядкою своїх пристроїв.

Проблема, схоже, виникає, коли користувачі підключають свої телефони в сплячому режимі, і їх екрани відключені, пише Mashable.

В обговореннях на сайту Reddit власники нових гаджетів відзначають, що смартфон не починає зарядку після підключення в тому випадку, якщо екран iPhone у вимкненому стані. Щоб усунути цю проблему, власнику гаджета доводиться включати екран iPhone або перепідключати кабель.

Відео дня

Деякі зазначають, що побороти проблему з ігноруванням надходження заряду можна двічі натиснувши по екрану блокування, однак цей спосіб спрацював лише у деяких "постраждалих" власників.

Багато хто пов'язує таку поведінку флагманських смартфонів з функцією обмеження доступу по USB, представленої в iOS 11.4.1. Ця функція не дозволяла iPhone підключатися до пристроїв, таким як комп'ютери, якщо вони не були розблоковані.

Можливо, ці проблеми не є масовими, тому наразі не виявлено ніяких ефективних способів з їх усунення. Досі неясно, що є причиною появи проблем з зарядкою, а також чи програмна ця помилка. Apple також поки не дає жодних коментарів.

Раніше НВ повідомляло, що аналітики лабораторії DisplayMate запевняють, що дисплей нового iPhone XS Max перевершує екрани всіх інших смартфонів. Експерти провели тести на точність передачі кольору, яскравість, калібрування екрану і інші показники.

Екран iPhone XS Max володіє абсолютною точністю передачі кольору в 0.8 JNCD. За цим показником дисплей смартфона близький до ідеального і обходить попереднього лідера рейтингу Galaxy Note 9. Максимальна яскравість екрану iPhone XS Max - 660 ніт. Це значно більше, ніж у більшості екранів OLED.

Показати ще новини
Радіо НВ
X