Експерти назвали екран iPhone XS Max кращим в історії

25 вересня 2018, 12:04

Аналітики лабораторії DisplayMate запевняють, що дисплей нового iPhone XS Max перевершує екрани всіх інших смартфонів.

Експерти провели тести на точність передачі кольору, яскравість, калібрування екрану і інші показники, повідомляється на офіційному сайті DisplayMate.

IPhone XS і iPhone XS Max є другим поколінням флагманських смартфонів Apple з OLED-дисплеями, які слідують за високо оціненим iPhone X. На думку аналітиків, iPhone XS Max має ряд помітних поліпшень в порівнянні з оригінальним iPhone X, включаючи вищу яскравість і більш високу абсолютну точність кольору.

Відео дня

Екран iPhone XS Max володіє абсолютною точністю передачі кольору в 0.8 JNCD. За цим показником дисплей смартфона близький до ідеального і обходить попереднього лідера рейтингу Galaxy Note 9. Максимальна яскравість екрану iPhone XS Max - 660 ніт. Це значно більше, ніж у більшості екранів OLED.

"Мобільні дисплеї часто використовуються при відносно яскравому освітленні, що вимиває насиченість і контрастність зображення, знижуючи якість зображення і ускладнюючи перегляд або читання екрану. Для використання в умовах високої освітленості на дисплеї потрібна подвійна комбінація високої яскравості екрану і низькою відбивної здатності екрану - у iPhone XS Max є обидві ці властивості. Це надзвичайно важливо для читання на екрані, якості зображення та точності кольору", - підкреслюють експерти.

Фахівці DisplayMate також з'ясували, що в iPhone XS Max використовується гнучка OLED-матриця, хоча сам екран плоский. Ця технологія дозволяє збільшити міцність екрану.

Також наголошується, що скло iPhone XS Max Cover Glass більш міцне і стійке до подряпин порівняно з iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus, що забезпечує більш високу стійкість до поломки.

"Грунтуючись на наших лабораторних тестах і вимірах, ми вважаємо, що iPhone Xs Max заслужив премію DisplayMate Best Smartphone Display Award, отримавши найвищу оцінку А +. Характеристики екрану вище, ніж у всіх інших конкуруючих смартфонів", - підкреслив доктор Раймонд Сонейра, президент DisplayMate Technologies Corporation.

Показати ще новини
Радіо NV
X