У Китаї створили браслет для підзарядки браслетів

27 липня 2017, 10:37
Китайські фізики сконструювали браслет, який генерує електрику за рахунок рухів кисті руки

Такий пристрій дозволить заряджати невеликі гаджети, наприклад - фітнес-браслети, пише Phys.org.

Винахідник браслета Чжій Ву і вчені з Технологічного університету Чунцина, які розробили пристрій, зазначають, що один рух кисті гаджет може генерувати напругу приблизно в 1 вольт протягом 0.1 секунди і має середню потужність в кілька милливатт.

Відео дня

"Енергозберігаючий браслет потенційно може бути використаний, щоб допомогти трекерам активності, смарт-годинникам, і навіть деяким пристроям для моніторингу здоров'я", - підкреслив Чжій Ву

Браслет працює за рахунок електромагнітної індукції. Взаємодія між рухомим магнітним полем і електричним провідником генерує напругу. В браслеті розташовані два магніти у формі вигнутих циліндрів з отвором в центрі. Навколо трубки розташовані чотири котушки, які виробляють електрику.

Одним з переваг конструкції браслета є його симетрія, яка дозволяє йому перетворювати рух в енергію за будь-якої орієнтації кисті. Магніти починають рухатися щодо котушок при будь-якому русі кисті.

За даними дослідників, магніти можуть переміщатися з середньою швидкістю обертання від 100 до 300 оборотів в хвилину, в залежності від типу і інтенсивності рухів зап'ястя.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X