Цукерберг слухає. Facebook почне ставити друзів і родичів вгорі новинної стрічки

30 червня 2016, 14:12
Найбільша соціальна мережа в черговий раз внесла корективи в механізм роботи новинної стрічки. Тепер основний пріоритет буде віддаватися інформації від друзів і членів сім'ї

Зміни будуть втілені в життя протягомі декількох тижнів.

Новини, які користувач бачить у своїй стрічці Facebook, будуть сортуватися таким чином, щоб в першу чергу вгорі були пости тих, хто відзначений як родичі або спеціальною функцією «бачити першими».

Відео дня
Таким чином Facebook відреагувала на численні скарги користувачів на те, що новинний контент "забиває" у стрічці пости їх друзів.

Це не єдині зміни у стрічці новин, які будуть застосовані в найближчим часом – соціальна мережа працює над тим, щоб спочатку користувачі могли побачити той тип інформації, який їм найбільше цікавий.

Наприклад, якщо людина «фолловіть» і регулярно перевіряє сторінку якийсь знаменитості, Facebook зробить так, щоб такi новини завжди були вгорі в його стрічці.

За словами представника Facebook Адам Моссери, "мета змiн– надати людям ті новини, які вони хочуть побачити більше всього".

"Ми робимо це не тільки тому що це правильно, а й тому, що це добре для бізнесу, – пояснив він. - Коли люди бачать цікаве для себе контент, вони схильні проводити на Facebook більше часу".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X