Ціни на Android-смартфони виростуть через Єврокомісію

11 листопада 2016, 12:29
Компанія Google заявила про можливе зростання цін на Android-пристрої

Google опублікував запис в офіційному блозі, який попереджає, що якщо Єврокомісія (ЄК) продовжить звинувачувати компанію у недобросовісній конкуренції і зобов'яже змінити підхід до роботи з Android, це призведе до зростання цін на пристрої, пише Tehnot.

Відео дня

Google заявила, що її передвстановлені програми на смартфонах виробників дозволяють пропонувати різні сервіси безкоштовно.

"Поширення таких продуктів, як Google Пошук в комплекті з Google Play, що дозволяє нам пропонувати весь набір безкоштовно замість того, щоб вимагати за нього ліцензійні відрахування. Це знижує ціни для виробників смартфонів і споживачів, але все ще дозволяє нам постійно інвестувати в Android Play", - заявили в Google.

ЄК може порушити баланс між безкоштовністю для виробників і вигодою для Google, що призведе до гальмування розвитку відкритих платформ, до списку яких відноситься Android, запевняє компанія.

Компанія не уточнила, наскільки сильно зміняться ціни, але нагадала, що зараз смартфони доступні навіть за мінімальні гроші – європейський ринок смартфонів стартує в ціновому сегменті від 45 євро. Якщо ЄК зобов'яже компанію не поширювати програми пакетно, ціни на кінцеві пристрої підуть вгору, впевнені у Google.

Встановлення програм від Google на смартфони компаній-розробників не є обов'язковим, незважаючи на результати розслідування ЄК, засвідчується в блозі. Пошуковий гігант пообіцяв максимально співпрацювати з ЄК.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X