Суд змусив. Apple тихо вивела на ринок модифіковані iPhone

15 лютого 2019, 14:04

Компанія Apple оголосила про те, що в Німеччині доступні модифіковані версії iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

Цілком ймовірно, що ці модернізовані моделі в кінцевому підсумку вийдуть на ринок і в інших країнах, йдеться в статті Forbes .

Apple заявляє, що в нових гаджетах модеми Intel замінені на модеми Qualcomm, причому останні показують значно більш високу продуктивність. Відзначається, що більш 1 млн тестів користувачів через операторів T-Mobile і AT & T показують, що модеми Qualcomm на 53-68% швидше Intel.

Відео дня

Цікаво, однак, що мотивація Apple до цих змін не пов'язана з продуктивністю, і компанія, як зазначають ЗМІ, "глибоко незадоволена" модернізацією. Справа в тому, що рішення про вихід оновлених моделей пов'язане з судовим рішенням в Німеччині: суд зупинив продаж iPhone 7 і iPhone 8 за порушення авторських прав.

Apple заявила, що "Qualcomm намагається використовувати судові заборони щодо наших продуктів, щоб змусити Apple підкоритися її здирницькі вимогам. Щоб гарантувати, що всі моделі iPhone знову будуть доступні для клієнтів в Німеччині, у нас немає вибору, окрім як припинити використовувати чіпи Intel" .

У той час як судовий процес, який все ще не закінчений, визначить, чи справедливі претензії Apple, головне, що кілька моделей iPhone тепер мають краще апаратне забезпечення. Більш того, оскільки рішення суду Німеччини може створити прецедент, ці зміни можуть бути нав'язані Apple і в інших країнах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X