Sikorsky Challenge 2015: Українські стартапи уклали угоди на $26 млн

19 жовтня 2015, 15:09
В рамках міжнародного фестивалю Sikorsky Challenge 2015 стартап-проектам з КПІ вдалося залучити $26 млн на свій розвиток

Як повідомляє AIN.ua, у конкурсі брали участь проекти, які працюють в стартап-інкубаторі і Науковому парку Київська політехніка.

Відзначається, що на фестивалі були присутні представники венчурних фондів та IT-компаній. За підсумками стало відомо про угоди на загальну суму в $26 млн.

Відео дня

За словами Ярослава Кологривова, голови Наукового парку, в цьому році збільшилася кількість інвесторів, за проектами на Sikorsky Challenge стежили USP Capital, Epam, Boeing, "Венето", Центр антикризових ініціатив, KALININ Invention Fund, Noosphere та інші.

За підсумками фестивалю визначилося 65 фіналістів, а всього було подано на конкурс 194 проекти. Видання також презентувало проекти та інвесторів, яким вдалося укласти найбільші угоди:

Стартап Luciding, який робить девайс для усвідомлених снів, отримав $15 000 від компанії "Венето", і ще $2300 — від компанії "Інформаційні технології".

Студентський наносупутник PolyITAN-2 отримав $35 000 KALININ Invention Fund.

Lanolit — система для кріплення гігроскопічних матеріалів — залучила $50 000 від "Інформаційних технологій".

Мультивизор WIDER отримав $82 000 від американського венчурного фонду USP Capital.

Проект по виявленню і нанесенню на карту об'єктів, які використовують Wi-Fi, зацікавив дніпропетровську Noosphere. Сума інвестицій — $600 000. Ще $600 000 цим проектом дав фонд їм. В. З Михалевича.

Noosphere вклався також і в систему антифрода АПК "Ратибор LAN MAX" з аналітичним кореляційним фільтром, сума інвестицій склала $750 000.

"Центр антикризових ініціатив" дав $2,5 млн на платформу форсайта складних соціоекономічних систем.

$11,8 млн надійшло на проект автономного теплозабезпечення "Власне тепло" від Nature Technologies.

Раніше повідомлялося, що компанія Snapchat, яка створила популярний мобільний додаток для обміну повідомленнями, купила одеський стартап Looksery за рекордні для України $150 мільйонів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X