Одеський стартап, який створив додаток для зміни обличчя під час відеочату, купили за $150 мільйонів

15 вересня 2015, 22:38
Компанія Snapchat, яка створила популярний мобільний додаток для обміну повідомленнями, купила одеський стартап Looksery за рекордні для України $150 мільйонів

Окремий додаток Looksery зник з AppStore, ставши частиною програми Snapchat, — якщо під час запису відеодзвінка тапнути по зображенню свого обличчя, на екрані з'являться фільтри від Looksery, повідомляє AIN.UA.

Відео дня

Видання зазначає, що про нову "фішку" в апдейті Snapchat уже написав у своєму блозі.

Looksery — програма для мобільних пристроїв, яка дозволяє в реальному часі змінювати власне обличчя на фото або під час відеочату.

За допомогою програми можна змінити що завгодно — від кольору очей до форми черепа - накласти на обличчя анімацію героя мультфільму або героя фільму жахів, зазначає видання.
Проект, в основному, заробляв не на додатку, а на ліцензуванні цієї технології. Але і сам додаток був успішним, його iOS-версію скачали 3 млн разів через кілька місяців після запуску.

Після вдалої кампанії на Kickstarter у 2014 про українську команду написали багато популярних ЗМІ: TechCrunch, Forbes, VentureBeat, одесити з'являлися навіть у CNN.

У підсумку технологія Looksery зацікавила операторів колл-центрів, косметичні компанії і кіностудії. Завдяки цьому компанія швидко вийшла на прибутковість, генеруючи рекордні для українського стартапу $1 млн обігу на місяць.

Раніше повідомлялося, що український стартап створив додаток доповненої реальності для National Geographic.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X