Samsung показала смартфон із підтримкою 5G

5 грудня 2018, 13:21

На технічному саміті Qualcomm компанія Samsung показала прототип телефону, загорнутий в темний чохол і з незвичайним екраном.

Прототип використовувався для тестування мереж 5G від компаній Verizon і AT & T, повідомляє Engadget.

Журналісти відзначають, що Samsung оберігала цей прототип від сторонніх очей. Представник компанії не дозволяв нікому включати екран телефону. Знімок гаджета вдалося зробити, коли смартфон транслював на великий екран відео в 4K.

Відео дня

На верхньому правому куті екрану вирізана велика виїмка. Спочатку здавалося, що це особливий інтерфейс, але більш пильний погляд підтверджує, що дисплей дійсно трохи "одновухий".

Камера з фронтальною лицьовою панеллю теж розташована в цьому кутку, але значно вище від нижньої межі надрізу - це може бути пов'язано з тим, що для системи камери потрібно більше місця, ніж зазвичай.

"Це лише прототип пристрою, і було б нерозумно робити будь-які припущення про те, як будуть виглядати майбутні пристрої Samsung на основі цього незавершеного обладнання. Зрештою, Samsung показав, як повинні виглядати вирізи в його екранах", - підкреслюють журналісти Engadget.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Qualcomm на щорічному Snapdragon Summit на Гаваях представила флагманський процесор Snapdragon 855. Це чіп, який майже напевно з'явиться в першій хвилі телефонів 5G. Qualcomm заявила, що ця нова платформа буде підтримувати швидкість завантаження "multi-gigabit" в мережах 5G. Президент Qualcomm з'явився на сцені з якимось смартфоном, який підтримує технологію 5G, але його марка була прихована.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X