Дочекалися. Qualcomm представила флагманський процесор Snapdragon 855

5 грудня 2018, 09:02

Компанія Qualcomm на щорічному Snapdragon Summit на Гаваях представила флагманський процесор, який, всупереч очікуванням, отримав назву Snapdragon 855.

Новий чіп повинен з'явитися в більшості флагманських смартфонів 2019 року, повідомляє The Verge.

Анонс був очікуваним: Qualcomm запустила попередній флагманський чіп, Snapdragon 845, на тій же конференції майже рівно рік тому. Але новий 855 - це не просто ще один процесор. Це чіп, який майже напевно з'явиться на першій хвилі телефонів 5G. Qualcomm заявила, що ця нова платформа буде підтримувати швидкість завантаження "multi-gigabit" в мережах 5G.

Відео дня

Snapdragon Technology Summit в цьому році також є одним з останніх важливих етапів перед запуском швидкодіючих мереж стільникових мереж 5G в США, і як AT & T, так і Verizon знаходяться на конференції з реальними 5G пристроями. Їх будуть тестувати в готелі Grand Wailea в Мауї. Більшість попередніх демонстрацій 5G проходили за закритими дверима.

На цьому тижні Verizon і AT & T продемонструють робочі телефони 5G на чіпах Qualcomm з існуючим модемом X50 LTE і, ймовірно, новим чипом Snapdragon 855.

Раніше Qualcomm підтвердила, що новий процесор побудований на 7-нм техпроцесі. Менші схеми зазвичай означають підвищення ефективності, що може означати більшу продуктивність, час автономної роботи або і те, і інше.

Віце-президент Qualcomm Алекс Катузян заявив, що чіп буде забезпечувати "в три рази більше продуктивності штучного інтелекту в порівнянні з мобільною платформою попереднього покоління".

У короткому описі платформи перераховані: вбудований модем 5G (він же Snapdragon X50), оптимізація Snapdragon Elite Gaming, інтегрований блок нейронних обчислень (NPU). Snapdragon 855 має апаратну підтримку ультразвукового сканера в екрані. Процесор також, мабуть, пропонує поліпшені ігрові можливості, але представники Qualcomm не вдавалися в подробиці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X