Розкладний iPhone. Компанія Apple запатентувала гнучкий екран

28 листопада 2017, 11:36
Відомство з патентів і товарних знаків США (USPTO) опублікувало копію патенту Apple на екран для розкладного iPhone

З чуток, американська компанія серйозно налаштована створити гнучкий смартфон для конкуренції з схожим пристроєм від Samsung, The Next Web.

Заявка від Apple стосується складеного навпіл пристрою, в якому велику частину пристрою займає екран. Як зазначається в заявці, гаджет "може бути портативним комп'ютером, планшетним комп'ютером, стільниковим телефоном, наручним годинником". Найбільш ймовірним з цих варіантів видається поява iPhone зі складним екраном.

Відео дня

Пристрій не буде мати видимого шарніра, яким планується оснастити MacBook. Гнучкості конструкції планують надати за допомогою так званого рідкого металу з ефектом пам'яті.

Як відзначають журналісти, крім технічних проблем під час проектування та розробки складного телефону, компанії доведеться переосмислити те, як люди використовують свої пристрої. Це необхідно для того, щоб переобладнати інтерфейс програм для максимальної зручності. Крім того, може пройти багато років, перш ніж Apple використовує свій патент.

Відзначимо, що над складними пристроями також працює низка інших компаній, зокрема - Huawei і Samsung. Так, Samsung сподівається випустити Galaxy X з гнучкою конструкцією вже наприкінці 2018 року.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X