Роберт Де Ніро грубо вилаяв засновника Flickr

9 листопада 2015, 18:42
Публічні люди повинні стежити за своєю поведінкою та словами з особливою увагою. Імениті актори – не виняток. Тим не менш, Роберт Де Ніро не став соромитися у виразах, адресованих одному із засновників фотохостингу Flickr і гендиректору Slack Стюарту Баттерфілду

Інцидент стався в ході церемонії Wall Street Journal Innovator Awards. Дворазовий володар "Оскара" був запрошений на захід, щоб вручити нагороду за гуманітарну діяльність і внесок у кінематограф Анджеліні Джолі.

Відео дня

Однак перед цим на сцену піднімався Баттерфілд, щоб отримати власний приз. У своїй промові він пожартував з приводу великої кількості супермоделей і голлівудських зірок і зазначив, що отримав "нагороду для ботаніків". Він також звернувся безпосередньо до актора, повідомивши, що по дорозі сюди подивився Хрещеного батька II і йому сподобалося, як герой у виконанні Де Ніро розправився з доном Фануччі.

Сказане зачепило Де Ніро і, піднявшись на сцену, він сказав, що йому не сподобався "поблажливий тон", яким "попередній виступаючий" говорив на адресу "знаменитостей".

Потім актор в нецензурній формі додав, що гадки не має, хто такий Баттерфілд і навіть знати не хоче.

Сам керівник Slack нічого не відповів, але одразу ж поділився з користувачами Twitter новиною, що його тільки що облаяв Де Ніро.

Показати ще новини
Радіо НВ
X