Розібрали. Експерти назвали можливі причини проблем з Samsung Galaxy Fold

25 квітня 2019, 08:06

Інженери компанії iFixit вивчили нутрощі складного смартфона Samsung Galaxy Fold і назвали ймовірні причини проблем з гаджетом.

Питання у експертів викликали зазор поблизу шарніра Fold і сам шарнір, пише Gizmodo .

Як і інші телефони Galaxy, Fold скріплений клеєм, а гнучкий екран телефону стабілізовано шарніром Fold і деякими цікавими опорами. Проте, навіть перш, ніж щось розбирати на частини, експерти iFixit висловили стурбованість з приводу зазору у верхній і нижній частинах шарніра Galaxy Fold, де він зустрічається з дисплеєм.

Відео дня

При ширині близько 7 мм цей зазор не здається таким великим, але, схоже, це єдине слабке місце в Fold, так як цей отвір дозволяє частинкам або іншим стороннім об'єктам проникати під гнучкий дисплей Fold і пошкодити екран.

Інша потенційна точка вразливості, здається, сам шарнір. Коли пристрій закритий, шарнір згину в основному захищає нутрощі телефону, хоча все ще є зазори. Вони також сприяють накопиченню сміття, яке з часом може викликати пошкодження дисплея.

Саме відсутність захисту від попадання сторонніх предметів всередину корпусу пристрою, як припускають фахівці iFixit, є виною як мінімум однієї з поломок Galaxy Fold - у журналіста Дітера Бона з видання The Verge.

Експерти також відзначили, що нутрощі новинки дуже схожі на типові телефони, але з деякою складністю і великою кількістю клею. Акумулятор Fold ємністю 4380 мАг фактично складається з окремих блоків живлення ємністю 2135 і 2245 мАг, які об'єднані в одну дуже велику батарею.

І хоча Galaxy Fold не володіє будь-якої офіційної водостійкістю, здається, що Samsung встановила силіконові ущільнення навколо гнучких роз'ємів Fold, щоб забезпечити йому хоча б невеликий додатковий захист.

Galaxy Fold - перший розкладний смартфон-планшет Samsung з гнучким екраном. По суті, це 4,6-дюймовий смартфон, який перетворюється на 7,3-дюймовий планшет.

Він був анонсований ще восени 2018 року, а потім офіційно представлений 20 лютого нинішнього року під час презентації флагманського смартфона Galaxy S10. Початок продажів було призначено на 26 квітня. Тепер же ця подія переноситься на невизначений термін .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X