Puma слідом за Nike випускає кросівки з автоматичною шнурівкою

1 листопада 2016, 17:16
Puma обіцяє випустити на ринок модель автоматизованого взуття, яким можна керувати зі смартфона

У взуття під назвою Autodiscs вбудовано електромотори, які послаблюють або навпаки натягують внутрішню шнурівку навколо вашої ноги. Робиться це за допомогою кнопки безпосередньо на самих кросівках або ж всередині офіційного мобільного додатку, розповідає Engadget.

Відео дня

Як стверджують творці кросівок, у них є дві незрівнянних переваги перед аналогічним продуктом від Nike — HyperAdapt. Перше полягає в тому, що затягують шнурки мотори, які розташовані в язичках кросівок, а не в підошві під устілкою, що дозволяє взуттю легко гнутися і залишатися гнучким, як і належить спортивних кросівкам.

Друга перевага – зв'язок з вашим смартфоном. Ви можете вибрати максимально зручний натяг шнурків для обох ніг або для кожної ноги окремо в залежності від того, чим плануєте займатися.

Єдине, в чому Autodiscs поступаються взуттю Nike, так це у відсутності функції автоматичної підтяжки шнурків, коли взуття самостійно адаптується до ніг, орієнтуючись при цьому за показаннями сенсорів тиску. За словами офіційних представників Puma, кросівки обов'язково з'являться в роздрібному продажі.

Раніше НВ повідомляло, що 28 листопада Nike почне продажі Hyperadapt 1.0 – споживчої версії кросівок з автоматичною шнурівкою. Перша пара такого взуття була подарована акторові з трилогії "Назад в майбутнє" Майкла Джей Фоксу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X