Далі буде. У коді Android знайшли згадку Google Pixel 4

3 квітня 2019, 17:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Експерти помітили, що смартфон Pixel 4 згадується в коментарях до коду проекту розробників Android Open Source Project.

Коментар відносився до підготовлюваного патчу для інструменту виявлення помилок пам'яті, пише 9to5google.com.

Новий коментар був опублікований для зміни коду проекту Android Open Source Project, яка безпосередньо посилається на смартфон Google Pixel 4, причому не один, а два рази.

Відео дня

Коментар був залишений співробітником Google, тому точно відомо, що це не просто спекуляція. Це дуже ясно підтверджує, що Pixel 4 не тільки знаходиться в стадії розробки, але вже може бути в руках деяких розробників.

"План полягав у тому, щоб спочатку розгорнути це на Pixel 3 і переконатися, що все дійсно працює. Потім перейде до Pixel 4 і так далі. Якби у мене був пристрій Pixel 4, я б, напевно, не потрудився з 4.9", - говорить коментар розробника.

Власне зміна коду дуже мало говорить нам про майбутній устрій, оскільки воно пов'язане зі змінами, що вносяться в ядро ​​Linux, що використовується Android. З іншої частини розмови ми бачимо, що розробляється виправлення для проблеми з інструментом виявлення помилок пам'яті Google KASAN. Виправлення в першу чергу тестується на Pixel 3 через відсутність Pixel 4, що і засмучує розробника.

Очікується, що в основу апарату ляже процесор Snapdragon 855, а обсяг його оперативної пам'яті складе як мінімум 6 ГБ. Дисплей Pixel 4 повинен позбутися товстих рамок, тоді як фронтальна камера - перенесена в виїмку острівного типу, оформлену в стилі Galaxy S10e.

Одне з джерел запевняло, що Pixel 4 може стати першим смартфоном у світі з підтримкою розумної технології розпізнавання осіб.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X