Продажі планшетів iPad виросли вперше з 2013 року

2 серпня 2017, 10:43
Компанія Apple опублікувала квартальний звіт, в якому повідомляється про зростання продажів планшетів

За три місяці компанія продала 11,4 мільйона iPad'ів, пише Engadget .

Квартал, який закінчився 1 липня, приніс Apple дохід в розмірі $45,4 млрд, тоді як рік тому було $42,4 млрд. Операційний прибуток за рік збільшилася з $10,1 млрд до $10,8 млрд. Регіоном, який демонстрував невідому падіння продажів за підсумками звітного періоду, став Китай. Найбільше зростання за підсумками кварталу показали сервіси і підрозділ "інша продукція".

Відео дня

У минулому кварталі Apple збільшила продажі iPhone на 1,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. А ось планшети продавалися набагато краще. За минулий квартал компанія продала 11,4 млн пристроїв, що на 15% перевищує показник річної давності. При цьому зростання продажів було зафіксоване вперше з 2013 року.

Відзначається, що при такому серйозному зростанні продажів у відсотках, прибуток від реалізації iPad виріс всього на два відсотки. Це означає, що найбільшою популярністю користувалися старі моделі планшетів, а не новий iPad Pro.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Apple запатентувала окуляри доповненої реальності. Окуляри зможуть накладати віртуальні об'єкти на реальні. Для переміщення зображення, можливо, доведеться сфотографувати палець і використовувати його як вказівний пристрій.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X