Продажі iPhone 8 відкладуть до 2018 року - ЗМІ

27 липня 2017, 13:12
За запевненнями джерел, реліз iPhone 8 перенесли на перший квартал 2018 года

Виробництво новинки в повному обсязі запустять в жовтні-листопаді, пише MacRumors з посиланням на японський ресурс Macotakara.

Посилаючись на інформацію з джерел в ланцюзі постачань і різних контролюючих органів, Macotakara зазначає, що новий iPhone не постачатиметься до першої половини першого кварталу 2018 фінансового року. Це узгоджується з багатьма попередніми чутками і прогнозами аналітиків.

Відео дня

Відзначається, що то перші продажі новинки будуть "обмеженими". Крім цього, йдеться про відсутність білої версії смартфона, принаймні на старті продажів, оскільки її нібито "неможливо" швидко зробити.

Крім того, джерело спростовує, що сканер відбитка пальця в новій моделі буде розташовуватися в кнопці включення. Інші подробиці про сканер не повідомляються.

Згідно з більш ранніми чутками, товщина дисплейних рамок iPhone 8 складе не менше 4 мм, а діагональ екрану буде дорівнювати 5,8 дюйма. Також йдеться про подвійний модуль камери, який повернутий на 90 градусів у порівнянні з попереднім розташуванням. У пристрої використовується порт Lightning.

Раніше НВ повідомляло, що екс-співробітник Apple Х'ю Дюберлі пообіцяв провал нового iPhone.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X